Bitwa zapowiedzi, czyli Battlefield V versus Call of Duty: Black Ops 4

0

Walka już się rozpoczęła.

Początek tego roku, to podobnie jak dwa lata wstecz, zapowiedź dwóch kolejnych odsłon bodajże najpopularniejszych marek reprezentujących gatunek FPS. Wiemy już więc co nieco na temat zarówno Battlefielda V oraz Call of Duty: Black Ops 4. Rywalizacja pomiędzy kluczowymi markami Activison oraz Electronic Arts za każdym razem wzbudza bardzo dużo emocji. Ostatnim razem zwyciężył BF, który już w przedbiegach zmiótł Infinite Warfare swoim settingiem.

W tym roku może być już zupełnie inaczej i ciężko wystawić kogoś na jednoznacznie wygranej lub przegranej pozycji. Przynajmniej na ten moment, który – pamiętajmy – wciąż jest bardzo wczesnym stadium całej rywalizacji. Z drugiej jednak strony, materiałów pojawiło się do tej pory całkiem sporo. Można więc wyciągnąć pierwsze konkretne wnioski.

Rzućmy więc okiem, jak to wszystko wygląda na ten moment. Każda z tych produkcji doczekała się już oficjalnych zapowiedzi, a branża jest już bogatsza o materiały zaprezentowane podczas minionego już E3. Tekst dzielę więc na kilka kategorii, gdzie w każdej poświęcę trochę miejsca na każdą z tych dwóch nadchodzących gier. Oczywiście, wszystko tutaj zawarte bazować będzie na tym, czym ze światem podzielili się twórcy. Nie będę więc starał pokazać tym tekstem, która z gier jest lepsza, a jedynie która obecnie prezentuje się lepiej na papierze.

NASTĘPNA


1 2 3 4 5 6 7

Gracz od 12 roku życia. Częściej z padem, rzadziej z myszką. Bliżej mu do niebieskiego, niż do zielonego. Zakochany w pudełkowych wersjach gier. Kolekcjoner steelbooków. W wolnych chwilach - kinoman.

Zostaw komentarz