Bezpłatny tryb wieloosobowy w PlayStation Plus

0

Oferta potrwa przez pięć dni!

Sony Interactive Entertainment Europe zapowiedziało otwarte wydarzenie w PlayStation Plus, w ramach którego gracze będą mogli bezpłatnie skorzystać z trybu wieloosobowego na konsoli PlayStation 4. Będą mogli wziąć w nim udział również ci, którzy nie posiadają aktywnej subskrypcji w usłudze PS Plus.

Wydarzenie specjalne rozpocznie się dnia 15. listopada o godz. 11:oo czasu polskiego i potrwa do godz. 11:00 dnia 20. listopada. Gracze będą rozpocząć zabawę od razu, gdyż nie jest wymagana żadna rejestracja. Tryb wieloosobowy dostępny będzie bezpłatnie, ale korzystanie z dodatkowych funkcji PlayStation Plus będzie wymagało posiadania aktywnej subskrypcji.

Jeżeli nie korzystacie na co dzień z usługi PlayStation Plus, będzie to dla was doskonała okazja na poznanie trybu wieloosobowego nie tylko w waszych ulubionych grach, ale także nowych tytułach, takich jak Call of Duty: WWII, FIFA 18, Destiny 2 czy Gran Turismo Sport.

Źródło: Sony [materiały prasowe]

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz