Beta The Division opóźniona

0

Testy odbędą się dopiero na początku 2016 roku.

Zgodnie z oryginalnym planem, zamknięte testy beta The Division miały wystartować w tym miesiącu. Niespodziewanie Ubisoft ogłosił, że musi przesunąć je na początek 2016 roku. Dostęp otrzyma każdy, kto zamówił grę przed premierą.

Osoby, które kupiły wersję dedykowaną konsoli Xbox One, będą mogły wziąć udział w testach alpha, które rozpoczną się już jutro i potrwają do soboty. Gracze po raz pierwszy otrzymają dostęp do wersji The Division zawierającej coś więcej niż tylko strefę PvP Dark Zone.

Uczestnicy, którzy zostaną wyselekcjonowani przez Ubisoft do testów alpha, będą musieli przystać na warunki porozumienia zabraniającego dzielenia się zrzutami ekranu, filmami i opisami gry poza jej oficjalnym forum.

Premiera The Division zaplanowana jest na 8 marca 2016 roku. Gra powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Trzymamy kciuki za to, aby nie doszło do kolejnych opóźnień!

Źródło: Ubisoft

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz