Beta Star Wars: Battlefront ogromnym sukcesem

0

W testach udział wzięło ponad 9 milionów graczy.

Electronic Arts ogłosiło, że w otwartych testach beta Star Wars: Battlefront wzięło udział ponad 9 milionów graczy. Tym samym była to najpopularniejsza beta w całej historii EA. Mimo że wszystko poszło dobrze, nie obyło się bez obaw:

Od momentu, gdy w kwietniu ujawniliśmy Star Wars Battlefront wiedzieliśmy, że beta będzie bardzo ważnym testem dla naszej gry. Beta była jednym z najczęściej dyskutowanych tematów związanych z tym tytułem w ciągu ostatniego półrocza i możliwość udostępnienia jej całemu światu nas ekscytowała. I wywołała też trochę nerwów, jeśli mam być szczera… – mówi Sigurlina Ingvarsdottir, starszy producent Star Wars Battlefront

Electronic Arts dziękuje wszystkim uczestnikom testów za udział i konstruktywne uwagi, które pozwolą na udoskonalenie gry przed zbliżającą się premierą. W Polsce Star Wars: Battlefront zadebiutuje 19 listopada.

Otwarte testy beta miały trwać od piątku 9 października do wtorku 12 października. Ostatecznie jednak zostały wydłużone o dzień. Gorąco zachęcamy do lektury naszych wrażeń ze Star Wars: Battlefront.

Źródło: Electronic Arts

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz