Beta Overwatch rusza wkrótce

0

Blizzard ujawnił datę rozpoczęcia testów.

Zamieć ogłosiła, że zamknięte testy beta Overwatch wystartują 27 października. Dostęp do gry otrzyma niewielkie grono graczy, z tym, że co pewien czas twórcy dopuszczali będą do zabawy większe grupy, aby przetestować wydajność.

Pierwszy „otwarty weekend” odbędzie się 6 listopada, czyli tuż po konwencie BlizzCon 2015. Blizzard zapowiada, że do Overwatch zostaną dopuszenie wtedy gracze z różnych zakątków świata. Chętnych na pewno nie zabraknie.

Blizzard ma dwa priorytety. Pierwszym jest uzyskanie konstruktywnego wsparcia od graczy i udoskonalenie Overwatch. Drugim przetestowanie infrastruktury serwerów i przystosowanie gry do działania na różnych konfiguracjach sprzętowych.

W pierwszej kolejności dostęp do zamkniętych testów beta otrzymają gracze z obu Ameryk. Z czasem Blizzard chce dać dostęp do Overwatch również osobom zamieszkującym Azję i Europę. Dokładne daty nie są na razie znane.

Źródło: Polygon

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz