Będzie okazja na przetestowanie battle royale w sosie Call of Duty

0

I to już naprawdę niedługo!

Do premiery Call of Duty: Black Ops 4 zostało jeszcze trochę czasu. Ci, którzy jednak postanowili pokusić się o preorder w przypadku tej produkcji, będą mieli okazję wziąć udział w zamkniętej becie tego tytułu. A rozpocznie się ona lada chwila, bo już za niecały tydzień! Konkretniej – 3 sierpnia.

Niestety, na razie do testów zaproszeni zostaną wyłącznie kupcy Black Opsa 4 na PlayStation 4. Jeżeli chodzi o pozostałe platformy, to na ten moment wiadomo tyle, że na nich również się odbędą. Nie wiadomo kiedy i na jakich zasadach, ale będą. Przejdźmy do konkretów, których na trailerze zwiastujących rozpoczęcie inicjatywy, pojawiło się kilka. Okazuje się więc, że w próbnej wersji gry znajdzie się całkiem sporo zawartości. 10 specjalistów, 6 map oraz 6 trybów rozgrywki – nieźle, prawda? Poza tym, na samym wideo, zobaczyć można kilka nie publikowanych wcześniej materiałów z rozgrywki.

A na koniec – najlepsze. Na trailerze można w końcu zobaczyć fragmenty z trybu Blackout, czyli odpowiedź Call of Duty na trend związany z gatunkiem battle royale. Co więcej, osobne beta-testy tego elementu Black Opsa 4 zapowiedziane zostały na wrzesień. I miejmy nadzieje, że odpowiedzą one na jedno, zasadnicze pytanie – czy cały ten koncept ma w ogóle jakiś sens?

Źródło: Dualshockers


Gracz od 12 roku życia. Częściej z padem, rzadziej z myszką. Bliżej mu do niebieskiego, niż do zielonego. Zakochany w pudełkowych wersjach gier. Kolekcjoner steelbooków. W wolnych chwilach - kinoman.

Zostaw komentarz