Battlefront zostanie pokazany w kwietniu

0

Data nie została wybrana przypadkowo.

W dniach 16-19 kwietnia w Anaheim w Kalifornii odbędzie się impreza Star Wars Celebration, podczas której pokazana zostanie oficjalnie kolejna odsłona serii Battlefront, za którą odpowiada studio DICE.

„Nie moglibyśmy wybrać lepszego i bardziej odpowiedniego miejsca na pierwszą oficjalną prezentację gry niż wydarzenie, podczas którego oddaje się cześć uniwersum Gwiezdnych Wojen i w którym biorą udział legiony rozkochanych w nim fanów” – czytamy na oficjalnym blogu.

Prezentacja ta będzie pierwszą od Electronic Entertainment Expo 2014, kiedy pokazany został krótki zwiastun Star Wars Battlefront. Debiut kolejnej odsłony serii, która jednocześnie będzie jej restartem, zaplanowana jest na koniec roku. Prawdopodobnie zbiegnie się z premierą siódmego epizodu Gwiezdnych Wojen.

Źródło: Electronic Arts

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz