Battlefront boryka się z problemami technicznymi

0

Kolejna premiera, kolejne kłopoty.

Światowy debiut Star Wars: Battlefront za nami. Żadna wielka premiera nie obyłaby się bez odrobiny problemów technicznych. Nie inaczej jest i tym razem. Z jakimi niedogodnościami muszą mierzyć się osoby grające w najnowszą produkcję studia DICE?

Do najbardziej powszechnych należą niska wydajność na komputerach z dwiema kartami graficznymi, problemy z dołączeniem do gry wieloosobowej, czy zacinanie się gry. Kłopoty mają użytkownicy wszystkich platform sprzętowych.

Na szczęście, dzięki szybkiej reakcji Electronic Arts, rozwiązania znajdują się w zasięgu ręki. Na oficjalnej stronie internetowej pomocy można znaleźć zakładkę Star Wars: Battlefront, gdzie umieszczono instrukcje mówiące, jak radzić sobie z poszczególnymi problemami technicznymi.

Polska premiera Star Wars: Battlefront zaplanowana jest na czwartek, 19 listopada. Jeżeli nadal zastanawiacie się nad tym, czy warto zainwestować pieniądze w nową grę studia DICE, zachęcamy do lektury naszych wrażeń z wersji beta.

Źródło: Electronic Arts

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz