Battlefront bez DLC z Przebudzenia Mocy

0

DICE skupi się na Starej Trylogii.

Za pośrednictwem Twittera Electronic Arts zakomunikowało, że dodatek Bitwa o Jakku jest jedynym, który nawiązywał będzie do filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy. Studio DICE skupi się wyłącznie na Starej Trylogii. Tweet wyraźnie sugeruje natomiast, że w kolejnych odsłonach serii pojawią się scenerie z nowych filmów.

Bitwa o Jakku będąca decydującą batalią pomiędzy Rebelią i siłami Imperium rozegrała się na 29 lat przed wydarzeniami ukazanymi w Przebudzeniu Mocy. Technicznie rzecz biorąc miała miejsce w czasach odpowiadających Starej Trylogii.

Electronic Arts i DICE planuje jeszcze co najmniej cztery duże dodatki do Star Wars: Battlefront, które wejdą w skład przepustki sezonowej. Premiera pierwszego rozszerzenia zaplanowana jest na początek 2016 roku. Dokładna zawartość dodatku pozostaje tajemnicą.

Źródło: Twitter


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz