Battlefield 1 – czołgi, samoloty i skala zniszczeń

0

Wojna totalna.

Dotychczasowe zwiastuny i fragmenty rozgrywki mogą sugerować, że Battlefield 1 ma szansę odnieść spektakularny sukces. Jeśli tylko DICE nie popełni po drodze żadnego błędu, prawdopodobnie otrzymamy jedną z bardziej widowiskowych, sieciowych gier wojennych.

Do Sieci wypływają kolejne materiały promocyjne skupiające się na poszczególnych elementach gameplayu. Tym razem zamiast walce bronią palną, możemy przyjrzeć się, jak w grze będą sobie radzić samoloty oraz pojazdy opancerzone. Ponadto, jeden z youtuberów przygotował film przedstawiający niesamowitą skalę zniszczeń otoczenia i budynków. Tego właśnie najbardziej brakowało w poprzednich częściach serii.

Battlefield 1 zadebiutuje 21 października bieżącego roku. Produkcja powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz