Battle Royale w grach wideo

1

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

UNTURNED: ARENA MODE

Lubicie minecraftowe klimaty, lecz produkcja Mojang powoli zaczyna was nudzić? Spróbujcie więc swoich z Unturned, które czerpie garściami z Minecrafta i DayZ. Dodatkowo, oficjalny mod Arena Mode powinien przypaść do gustu miłośnikom Battle Royale, ponieważ urozmaica rozgrywkę o ten rodzaj zabawy. W starciach bierze udział szesnastu graczy, których jedynym celem jest wspólne wybicie się. Dostępne są cztery, stosunkowo małe mapy, zapewniające wciągającą i szybką rozgrywkę bez zbędnego marnowania czasu na szukanie innych użytkowników.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja1 komentarz

  1. redesignhouse

    And its nothing for you to be ashamed about. Anyone who has battled with any kind of addiction or compulsive disorder. Knows that its a constant daily battle, and you don”t always win everyday. Pretty much everyone has relapses. The bad part about your condition. Is that it is just so highly visible and obvious when you do relapse. And like you said it takes so long for the hair to grow back

Zostaw komentarz