Battle Royale w grach wideo

1

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

WARFACE: BATTLE ROYALE

Warface to solidna gra sieciowa, za którą odpowiada studio Crytek mające na swoim koncie mało popularny tytuł Crysis. Choć produkcja zadebiutowała w 2012 roku, to nadal ma się całkiem nieźle, o czym świadczyć mogą różne dodatki, w tym tryb Battle Royale. W przeciwieństwie do PUBG czy Fortnite, w potyczkach bierze udział znacznie mniejsza ilość graczy, dzięki czemu mecze są krótsze, ale zarazem bardziej dynamiczne. W Warface nie jesteśmy również zmuszani do szukania elementów pancerza. Na mapie znajdziemy wyłącznie broń palną z mocno ograniczoną amunicją.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja1 komentarz

  1. redesignhouse

    And its nothing for you to be ashamed about. Anyone who has battled with any kind of addiction or compulsive disorder. Knows that its a constant daily battle, and you don”t always win everyday. Pretty much everyone has relapses. The bad part about your condition. Is that it is just so highly visible and obvious when you do relapse. And like you said it takes so long for the hair to grow back

Zostaw komentarz