Battle Royale w grach wideo

1

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

ARK: SURVIVAL OF THE FITTEST

Produkcja studia Wildcard zasługuje na szczególną uwagę, ponieważ ze wszystkich wymienionych przeze mnie gier prezentuje się zdecydowanie najbardziej oryginalnie. W ARK: Survival of the Fittest na początku meczu zostajemy rzuceni na rozległą mapę, na której musimy znaleźć surowce potrzebne do przygotowania broni oraz „zwerbować” dinozaury do swojej armii. Walki bywają więc ekscytujące, ponieważ nie biorą w nich udziału wyłącznie gracze, ale również potężne stworzenia, nie znające litości dla oponentów.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja1 komentarz

  1. redesignhouse

    And its nothing for you to be ashamed about. Anyone who has battled with any kind of addiction or compulsive disorder. Knows that its a constant daily battle, and you don”t always win everyday. Pretty much everyone has relapses. The bad part about your condition. Is that it is just so highly visible and obvious when you do relapse. And like you said it takes so long for the hair to grow back

Zostaw komentarz