Battle Royale w grach wideo

1

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

H1Z1: KING OF THE KILL

H1Z1 to prawdziwa legenda wśród gier survivalowych, która obecnie jest podzielona na dwa odrębne tytuły – Just Survive odnoszący się do pierwotnych założeń oraz interesujący nas w tej chwili King of the Kill. W nowym wydaniu nadal musimy craftować wyposażenie, jednakże znaczenie tego elementu zostało zepchnięte na dalszy plan. Zamiast tracąc czas na zbieranie surowców, większą uwagę musimy poświecić na rywalizowaniu z innymi graczami, którzy w każdej chwili mogą zapragnąć naszej śmierci.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja1 komentarz

  1. redesignhouse

    And its nothing for you to be ashamed about. Anyone who has battled with any kind of addiction or compulsive disorder. Knows that its a constant daily battle, and you don”t always win everyday. Pretty much everyone has relapses. The bad part about your condition. Is that it is just so highly visible and obvious when you do relapse. And like you said it takes so long for the hair to grow back

Zostaw komentarz