Battle Royale w grach wideo

1

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

THE CULLING

Trzon rozgrywki w The Culling odpowiada podstawowym zasadom Battle Royale – pomniejszająca się mapa, każdy na każdego, wygrywa jedna osoba. Produkcja wyróżnia się jednak tym, że w trakcie meczu możemy zastawiać pułapki na innych graczy, a podstawowym narzędziem mordu jest broń biała, a nie palna. Ponadto, sterowana postać potrafi wykonywać bloki oraz odpychać przeciwników w celu uniknięcia trafienia. Ważną rolę odgrywają także perki, które dobieramy przed rozpoczęciem meczu.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja1 komentarz

  1. redesignhouse

    And its nothing for you to be ashamed about. Anyone who has battled with any kind of addiction or compulsive disorder. Knows that its a constant daily battle, and you don”t always win everyday. Pretty much everyone has relapses. The bad part about your condition. Is that it is just so highly visible and obvious when you do relapse. And like you said it takes so long for the hair to grow back

Zostaw komentarz