Battle Royale w grach wideo

1

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

PALADINS: BATTLEGROUNDS

Paladins, podobnie jak część wcześniej wymienionych gier, na początku również skupiało się na innym rodzaju rozgrywki. Studio Hi-Rez także stwierdziło, że Battle Royale będzie dobrym pomysłem, czego efektem jest Battlegrounds. Zasady są praktycznie identyczne jak u konkurencji, z tą różnicą, że tutaj wszystkie mecze rozgrywamy w czteroosobowych drużynach. Ponadto, po śmierci przemieniamy się w bezbronnego kurczaka. Żeby więc całkowicie odpaść z gry, przeciwnicy muszą dobić również naszą kokoszkową wersję. W przeciwnym razie, istnieje szansa „uleczenia” przez towarzyszy i przywrócenia do pierwotnej formy.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja1 komentarz

  1. redesignhouse

    And its nothing for you to be ashamed about. Anyone who has battled with any kind of addiction or compulsive disorder. Knows that its a constant daily battle, and you don”t always win everyday. Pretty much everyone has relapses. The bad part about your condition. Is that it is just so highly visible and obvious when you do relapse. And like you said it takes so long for the hair to grow back

Zostaw komentarz