Battle Royale w grach wideo

1

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

DYING LIGHT: BAD BLOOD

W tym przypadku trochę wróżę z fusów, ale nie wierzę, że Techland mógłby nie poradzić sobie z tym zadaniem. Producent po trzech latach od premiery podstawki (premiera w maju), postanowił powrócił do swojej sztandarowej produkcji i podpiąć się pod sukces Battle Royale. Bad Blood wprowadzi aż trzy nowe tryby zabawy wieloosobowej, które w dużej mierze polegają na bezpośredniej rywalizacji z innymi graczami. Choć na drodze znowu staną nam hordy żywych trupów, to ostatecznie i tak będziemy musieli zdecydować się na zabicie towarzyszy, ponieważ tylko jedna osoba może ujść z życiem.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja1 komentarz

  1. redesignhouse

    And its nothing for you to be ashamed about. Anyone who has battled with any kind of addiction or compulsive disorder. Knows that its a constant daily battle, and you don”t always win everyday. Pretty much everyone has relapses. The bad part about your condition. Is that it is just so highly visible and obvious when you do relapse. And like you said it takes so long for the hair to grow back

Zostaw komentarz