Battle Royale w grach wideo

1

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

FORTNITE: BATTLE ROYALE

Twórcy Fortnite rozegrali ten ruch jak prawdziwi mistrzowie. Na początku zadebiutowała płatna wersja Fortnite, a dopiero potem Epic Games wystrzelił z darmowym trybem Battle Royale, który brutalnie odciągnął uwagę graczy od PUBG. Obecnie wydaje się, że to właśnie Fortnite przeważa pod względem zainteresowania społeczności, co nie powinno byc zaskoczeniem, jeśli weźmiemy pod uwagę ogromne zaangażowanie producentów w dodawanie nowych elementów oraz regularne usprawnianie rozgrywki. Więcej o grze dowiecie się z recenzji autorstwa Dawida.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja1 komentarz

  1. redesignhouse

    And its nothing for you to be ashamed about. Anyone who has battled with any kind of addiction or compulsive disorder. Knows that its a constant daily battle, and you don”t always win everyday. Pretty much everyone has relapses. The bad part about your condition. Is that it is just so highly visible and obvious when you do relapse. And like you said it takes so long for the hair to grow back

Zostaw komentarz