Battle Royale w grach wideo

1

POPRZEDNIA

MINECRAFT SURVIVAL GAMES

Minecrafta raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Ot, gra stała się co najwyżej popkulturowym fenomenem, przynosząc producentom setki milionów dolarów zysku. Pomimo kilku lat na karku, produkcja cały czas jest wspierana przez środowisko moderów, którzy dostosowują grę do potrzeb odbiorców. Dodanie rozgrywek stylizowanych na Battle Royale było więc kwestią czasu. Zasady w Survival Games są takie same jak w innych tytułach, więc tutaj nie mam nic do wyjaśniania. Przetrwa najlepszy.

POPRZEDNIA

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja1 komentarz

  1. redesignhouse

    And its nothing for you to be ashamed about. Anyone who has battled with any kind of addiction or compulsive disorder. Knows that its a constant daily battle, and you don”t always win everyday. Pretty much everyone has relapses. The bad part about your condition. Is that it is just so highly visible and obvious when you do relapse. And like you said it takes so long for the hair to grow back

Zostaw komentarz