Battle Royale w grach wideo

0

Największe perełki „szaraka”.

  NASTĘPNA 

Branża gier oszalała na punkcie battle royale, którego zasady rozgrywki są tak proste, że właściwie nie trzeba ich nikomu tłumaczyć. Taki rodzaj rozgrywek sieciowych przypadł do gustu wielu graczom z całego świata, którzy w przerwie od klasycznego multiplayera, próbują swoich sił w nieco bardziej hardcore’owym wyzwaniu. W poniższym zestawieniu przyjrzymy się produkcjom, które korzystają z dobrodziejstw battle royale i robią to w całkiem niezły sposób. Miłego czytania!

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS

Pojawienie się tego tytułu na liście nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem, wszakże to niezwykle popularny PlayerUnknown’s Battlegrounds zapoczątkował masową modę na ten rodzaj zabawy. Produkcja cały czas jest rozwijana, dlatego fani przez najbliższe miesiące nie będą mogli narzekać na nudę. Jedyne czego brakuje grze, to dobra optymalizacja. Może kiedyś… Tymczasem pozostaje cieszyć się świetnie zaprojektowanymi mapami i niesamowicie wciągającą rozgrywką. Więcej o grze dowiecie się z recenzji autorstwa Dawida.

  NASTĘPNA 

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz