Battle Royale, którego nigdy nie dostaliśmy

0

Jego hasłem byłoby „git gud”.

Fani kochają grzebać w serii Dark Souls, przekopując kod gier w poszukiwaniu rozmaitych skarbów porzuconych przez twórców. Nie tak dawno dłubiąc w Dark Souls Remastered znaleziono na przykład wstępny projekt Bloodborne, kawałek mapy, do którego otworzenia potrzebne było… GTA V. Tak, oznacza to, że jeśli tylko z jakiegoś powodu chcemy, możemy jeździć po fragmencie Bloodborne samochodami z najpopularniejszej gry o bandytach i złodziejach w historii! Tym razem jednak znalezisko jest znacznie ciekawsze:


YouTuber Lance McDonald, który na co dzień zajmuje się kopaniem w kodzie serii znalazł informacje o wyciętym trybie wieloosobowym w Dark Souls III, nazywającym się po prostu Battle Royale – żadnych wymyślnych nazw i kombinowania, po prostu uczciwe powtórzenie tytułu „klasycznego” japońskiego filmu. Póki co wiemy na jego temat niewiele więcej – prawdopodobnie w najbliższym czasie pojawi się o całej sprawie filmik, tymczasem jednak możemy tylko fantazjować. Czy 100 gości turlających się śmiesznie i zasłaniających tarczami byłoby spełnieniem marzeń fanów gatunku? Pewnie nigdy się nie dowiemy.

Źródło: PCGamesN

Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Zostaw komentarz