Batman powróci?

0

Warner Bros. bierze pod uwagę taką opcję.

Jeden z wydawców serii Batman: Arkham wypowiedział się na temat przyszłości przenoszenia komiksowych postaci do świata gier. Ames Kirshen nie wyklucza także prac nad kolejną wirtualną historią Mrocznego Rycerza:

Na chwilę obecną nie mamy co ogłaszać, ale z tak dynamicznym i lubianym bohaterem jakim jest Batman, możliwości są nieograniczone.

Przedstawiciel Warner Bros. zasugerował również, że wytwórnia myśli o innych produkcjach, w których wcielilibyśmy się w postacie znane z uniwersum DC Comics. Według niego, zależy to tylko od dobrego pomysłu producentów.

Do tej pory wszystkie tytuły z Supermanem w roli głównej nie spełniały oczekiwań fanów. Gdyby studio, takie jak Rocksteady zabrało się za przygotowanie gry o tym superbohaterze, moglibyśmy otrzymać produkt godny uwagi.

Źródło: PlayStation.Blog

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz