MKX bardzo krótkie

0

Tryb fabularny nowej bijatyki studia NetherRealm wystarczy tylko na kilka godzin zabawy.

Źródła serwisu God is a Geek informują, że tryb fabularny w Mortal Kombat X nie będzie zbyt długi. Ma wystarczyć na zaledwie 4 godziny zabawy, czyli o połowę mniej niż w przypadku poprzedniej odsłony serii.

Na szczęście Mortal Kombat to nie The Order: 1886. Nie fabuła stanowi tu najważniejszy element, ale możliwość stanięcia twarzą w twarz z przeciwnikiem z krwi i kości i spuszczenia mu łomotu, jakiego świat nie widział. Mimo to, bawi nieco fakt, że na opublikowanym niedawno filmie, można zobaczyć 1/8 całego trybu fabularnego.

Mortal Kombat X zadebiutuje już 14 kwietnia. Gra zawita na komputery osobiste, platformy przenośne oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. W dniu premiery pojawi się spora łatka (2GB), która poprawi stabilność i balans gry, a także naprawi pomniejsze błędy w trybie wieloosobowym i poszczególnych lokacjach. Na konsolach starszej generacji MKX ukaże się na początku czerwca.

Źródło: God is a Geek

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz