ASUS ZenPad

0

Wyciekły specyfikacje techniczne nowych tabletów tajwańskiej firmy.

Wielkimi krokami zbliżają się targi Computex, podczas których firma Asus ma prawdopodobnie zamiar zaprezentować tablety z nowej linii o nazwie ZenPad. Tymczasem do sieci wyciekły domniemane specyfikacje techniczne dwóch urządzeń.

Asus ZenPad 7 ma zostać wyposażony w 7-calowy ekran dotykowy IPS pracujący w rozdzielczości 1024×600 pikseli, procesor Atom x3 Intela, 1 GB RAM-u, 8 lub 16 GB pamięci wewnętrznej i czytnik kart microSD. Nie zabraknie też aparatu fotograficznego i kamery przedniej. Tablet dostępny będzie w kolorach białym i czarnym w wariantach WiFi i 3G. Pierwszy ma kosztować 139, natomiast drugi 159 euro.

Asus ZenPad 8 otrzyma z kolei 8-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli, procesor Intel Atom Z3560 lub Z3530 Moorefield, 2 GB RAM-u, 8/16/32/64 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD i dwa aparaty fotograficzne. Również ten model dostępny będzie w wariantach WiFi i 3G. Cena pozostaje nieznana.

Więcej szczegółów poznamy zapewne już na początku przyszłego miesiąca – targi Computex zaplanowane są na 2-6 czerwca.

Źródło: Slashgear

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz