Assassin’s Creed: Syndicate z mikropłatnościami

0

Ubisoft po raz kolejny da graczom możliwość „pójścia na skróty”.

W sesji pytań i odpowiedzi zorganizowanej przez serwis IGN studio Ubisoft Quebec wyjawiło, że w najnowszej odsłonie serii Assassin’s Creed pojawią się mikropłatności, które pozwolą mniej cierpliwym i gotowym na kolejne wydatki graczom na przyspieszenie postępów.

Model zastosowany w Assassin’s Creed: Syndicate jest zbliżony do znanego z Black Flag, ponieważ umożliwia graczom, którzy nie mają czasu na pełną eksplorację ogromnego świata gry, zdobycie najlepszego wyposażenia i innych przedmiotów – mówi Francois Pelland.

Starszy producent zapewnia jednak, że wszystkie elementy dostępne są również dla osób, które nie zdecydują się zapłacić dodatkowych pieniędzy – mikrotransakcje są w pełni opcjonalne. Rozwiązanie to nie jest też niczym nowym, vide Dead Space 3.

Europejska premiera Assassin’s Creed: Syndicate zaplanowana jest na 25 października. W pierwszej kolejności gra zawita na konsole Xbox One i PlayStation 4, a niespełna miesiąc później (19 listopada) na komputery osobiste.

Źródło: IGN

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz