Assassin’s Creed Rogue trafi na PC

0
fot. TechnoBuffalo
fot. TechnoBuffalo

Nowa część gry opowiadająca o zbuntowanym Asasynie miała ukazać się tylko na konsole poprzedniej generacji. W przyszłym roku jednak trafi także na PC.

Przypomnijmy że jesienią tego roku Ubisoft wypuści na rynek aż dwie gry w popularnym uniwersum. Pierwsza z nich, Assassin’s Creed Unity, to tytuł dedykowany nowym konsolom oraz pecetom, natomiast AC Rogue to zupełnie osobna gra przeznaczona na starsze konsole. Ta ostatnia trafi w późniejszym okresie także na PC, co zostało oficjalnie potwierdzone. Jeżeli więc jesteśmy zagorzałymi fanami serii, będzie nam znacznie łatwiej, jeśli gramy na komputerze osobistym.

Assassin’s Creed Unity w wersji na PC/XOne/PS4 oraz Assassin’s Creed Rogue na X360/PS3 zadebiutują na rynku 13 listopada. Wersja pecetowa drugiej z wymienionych gier zadebiutuje najpewniej w lutym 2015.

Źródło: TechnoBuffalo

Adam Szymański

Gracz od piątego roku życia, gdy brat pozwalał mu pogrywać na Commodore 64 oraz Amidze. Przez lwią część życia zagorzały pecetowiec, niestroniący jednak od konsol. Miłośnik otwartych światów i rozwiązań społecznościowych w grach wideo. Obecnie zakochany w marce Nintendo.

Zostaw komentarz