Assassin’s Creed: Origins z trybem edukacyjnym już wkrótce

0

Poznaj dokładną datę premiery Discovery Tour.

Ubisoft ogłosił dokładne daty premier nadchodzących dodatków do Assassin’s Creed: Origins, w tym zapowiedzianego jeszcze przed premierą darmowego trybu edukacyjnego. Discovery Tour, bo tak brzmi jego nazwa, pozwoli nie tylko na przemierzanie Egiptu bez konieczności walki i wykonywania zadań, ale wprowadzi także do gry tematyczne przewodniki stworzone przez historyków i egiptologów.

Inicjatywa jest świetna i mam nadzieję, że twórcy gier historycznych ją podchwycą. Jeżeli – tak jak ja – nie możecie się już doczekać premiery Discovery Tour, mam dla was dobrą wiadomość, premiera trybu edukacyjnego odbędzie się już wkrótce, a dokładniej 20. lutego 2018 roku. Co ciekawe, chociaż dostępny będzie za darmo, Ubisoft zaoferuje go też w postaci samodzielnego dodatku wycenionego na $20. Więcej na temat Assassin’s Creed: Origins przeczytacie w naszej recenzji, którą znajdziecie tutaj.

Źródło: Ubisoft

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz