Asasyni wyruszają w trasę

0

Nowa odsłona Assassin’s Creed będzie testowana w nietypowy sposób.

Ubisoft podjął decyzję o tym, że kolejna część serii zostanie poddana publicznym testom. 17 czerwca twórcy ruszą w trasę Playtest Road Show, podczas której gracze będą mogli wypróbować grę i podzielić się wrażeniami na jej temat. Pierwszy przystanek to Los Angeles i targi E3.

Każdy, kto zechce wziąć udział w testach, będzie musiał wysłać wiadomość na adres playtestroadshow@ubisoft.com, podać w niej imię i nazwisko oraz wiek, a także w skrócie opisać doświadczenia z serią. Poza tym trzeba mieć ukończone 17 lat. Szczęśliwcy otrzymają informację zwrotną.

Testy będą odbywały się w różnych miastach na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Dokładna trasa Playtest Road Show nie jest na razie znana. Ubisoft ma zamiar informować wszystkich zainteresowanych na bieżąco.

Decyzja o publicznych testach Assassin’s Creed: Syndicate wynika z faktu, że poprzednia odsłona serii borykała się z licznymi błędami i otrzymała mieszane recenzje. Ubisoft ma nadzieję, że nowa inicjatywa pozwoli uniknąć kolejnych wpadek.

Źródło: Polygon

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz