Amazon buduje platformę VR

0

Trwa poszukiwanie pracowników.

W serwisie Glassdoor pojawiła się bardzo ciekawa oferta pracy – Amazon poszukuje osoby na stanowisko Starszego Menadżera ds. Rozwoju Oprogramowania, który stanie na czele zespołu odpowiedzialnego za zintegrowanie Amazon Video z technologią wirtualnej rzeczywistości.

Przemysł rozrywkowy rozwija się bardzo szybko. Przyszłość nie będzie ograniczała się do doświadczeń w dwóch wymiarach. Zespół odpowiedzialny za wirtualną rzeczywistość zbuduje platformę i interfejs dla wciągających opowieści – czytamy.

Można było spodziewać się, że prędzej, czy później firma dołączy do wyścigu. Na chwilę obecną trudno powiedzieć, co dokładnie Amazon ma na myśli, ale wygląda na to, że coś więcej niż tylko aplikację dedykowaną goglom wirtualnej rzeczywistości.

Źródło: Engadget

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz