Alien: Blackout to Obcy… na telefony

0

Ponieważ dokładnie tego szukali fani horrorów.

Plotki o tym, że na horyzoncie pojawiła się nowa gra w uniwersum Obcego krążyły już od pewnego czasu – nazwa Alien: Blackout została zastrzeżona przez 20th Century Fox już w ubiegłym roku, spekulowano też, że zwiastun gry zobaczymy na The Game Awards, co niestety się nie stało. W sobotę Twitter Obcego wrzucił jednak teaser, który podbudował nadzieje graczy – pod koniec miesiąca mamy zobaczyć nową serię komiksów, a hasztag #ReadPlayWatch sugerował, że do kompletu dostaniemy też grę. Sama zajawka też była niczego sobie…

Niestety, na tym kończy się „fajność” Alien: Blackout, ponieważ, mimo, że bohaterką jest Amanda Ripley, którą widzieliśmy ostatnio w Alien: Isolation od Creative Assembly, nowa gra nie kontynuuje jej przygody. Zamiast tego, kieruje nas na urządzenia mobilne, bo jak powszechnie wiadomo, to właśnie tam horrory działają najlepiej. Podekscytowani?


Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Zostaw komentarz