Aktualizacja z usprawnieniami graficznymi dla Wiedźmina 3 na PlayStation 4 Pro ukaże się na dniach

0

Na konsoli Xbox One X pakiet pojawi się do końca tego roku.

Studio CD Projekt RED zakomunikowało, że zapowiedziana w trakcie tegorocznych targów E3 aktualizacja z usprawnieniami graficznymi do gry Wiedźmin 3 dla konsoli PlayStation 4 ukaże się „w najbliższych dniach”. Słowa te padły z ust prezesa zarządu RED-ów, Adama Kicińskiego, który wypowiedział je podczas sprawozdania finansowego dla deweloperów za pierwszą połowę 2017 roku.

Kiciński zdradził też, że analogiczna aktualizacja dla konsoli Xbox One X zostanie wypuszczona do końca tego roku. Szczegółowe informacje na temat aktualizacji dla poszczególnych platform, w tym daty ich premier, zostaną ogłoszone, „kiedy przyjdzie na to właściwy czas” – wyjawił w wywiadzie dla portalu Eurogamer Radek Adam Grabowski, PR Manager w CD Projekt RED.

Źródło: CD Projekt RED

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz