Aktualizacja World of Tanks „Rubikon”

0

Jeszcze w tym miesiącu otrzymamy duży patch, oznaczony numerem 10.0.

„Rubikon” dostępny będzie pod koniec października. Wraz z rozszerzeniem, do gry dołączy nowy tryb rozgrywki – Rozwałka. Poza tym, ze słów przedstawicieli Wargaming wynika, że aktualizacja wprowadzi także inne udogodnienia:

Aktualizacja 10.0 „Rubikon” to również przewodnik po rozgrywkach PvE, ulepszona możliwość dostosowywania czołgów do własnych potrzeb, z bonusami do umiejętności załogi włącznie. […] Wraz z aktualizacją ruszy sezon specjalnych misji osobistych, gdzie nagrodą będzie potężny czołg T-22 sr. poziomu 10-tego. Fani medali i osiągnięć będą mogli zdobyć nowe odznaczenia za wybitne osiągnięcia w walce.

Z myślą o trybie Rozwałka powstaną dwie mapy – Paryż oraz Berlin. Będzie można prowadzić na nich rozgrywkę w wariantach „Dominacja” i „Polowanie na Stal”. World of Tanks zaoferuje dzięki temu nowe mechaniki gry:

Możliwość powrotu do walki innym czołgiem po zniszczeniu poprzedniego, bitwy garażowe, miejsca naprawy podczas pojedynków bitwie, przechwytywanie flag – to wszystko sprawi, że nawet doświadczeni czołgiści będą chcieli poznać rozgrywkę w tym trybie na nowo, aby zwyciężać.

Gracze będą mieli również ciekawe możliwości dodatkowe typu ostrzał artyleryjski i lotniczy celem zadawania dużych obrażeń przeciwnikom. Oba warianty będą miały unikatowe warunki zwycięstwa czy rozmaite konfiguracje drużyn – każdy z wirtualnych czołgistów będzie mógł spróbować, który mu bardziej pasuje i powinny stanowić ciekawą odmianę w stosunku do klasycznych bitew.

Źródło: mat. prasowe

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz