Aktualizacja Armored Warfare

0

Najnowszy patch oprócz poprawek systemu gry, przyniósł kilka nowości.

Obsidian Entertainment ogłosiło, że Armored Warfare otrzymało aktualizację oznaczoną numerem 0.11. Rozszerzenie wprowadzi możliwość toczenia prywatnych bitew, specjalny system żetonów oraz pojazdy 9 poziomu.

Do nowych maszyn zaliczać się będą takie pojazdy jak: M1A2, CRAB, BMPT-72, Leopard 2A6, T-90MS, B1 Draco, Challenger II, M8 Thunderbolt. Żeby móc je odblokować, należy zdobywać żetony dostępne na pojazdach 8 poziomu. Zasady działania tego systemu można znaleźć na oficjalnej stronie gry.

Armored Warfare to bezpłatna produkcja MMO, która podobnie do World of Tanks lub War Thunder podejmuje tematykę bitew rozgrywanych pomiędzy czołgami. Obecnie trwają otwarte beta testy, które wystartowały na początku października. Premiera gry planowana jest na przyszły rok.

Źródło: mat. prasowe

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz