Aktualizacja 1.20 do Wiedźmina już dostępna

0

Łatkę można pobrać na wszystkich platformach docelowych.

Studio CD Projekt RED ogłosiło za pośrednictwem Facebooka, że aktualizacja 1.20 do Wiedźmina jest już dostępna na wszystkich platformach docelowych. Łatka wprowadza szereg usprawnień i nowości, których pełną listę znajdziecie tutaj.

Licząca siedem stron lista odnosi się nie tylko do podstawki, ale również Serc z Kamienia, pierwszego z dwóch rozszerzeń do gry. Twórcy załatali kilka dziur w zadaniach, usprawnili rozgrywkę i poprawili irytujące błędy graficzne.

Przypominamy, że już jutro odbędzie się premiera Krwi i Wina, drugiego dodatku do Wiedźmina, który pozwoli nam odbyć podróż do Toussaint, krainy wina i błędnych rycerzy skrywającej mroczną tajemnicę. Rozszerzenie jest ostatnim z planowanych.

Źródło: CD Projekt RED


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz