Agony otrzymało ostateczną datę premiery

0

Kontrowersyjny horror od polskiego studia Madmind Studios już mieni się na horyzoncie.

Łukasz w swoim niedawno opublikowanym tekście, wymienił Agony jako jedną z ciekawszych propozycji w kontekście nadciągających, polskich produkcji. Tytuł ten pierwotnie pojawić miał się jeszcze w marcu, jednak z powodu kontrowersyjnej treści zawartej w grze, polacy z Madmind Studios musieli przełożyć premierę, aby odpowiednio ocenzurować swoje dzieło. Teraz jednak nic już nie powinno stanąć na przeszkodzie debiutu Agony i twórcy ujawnili ostateczną datę wejścia tej produkcji na rynek.

Horroru od polskiego studia możemy więc wypatrywać w sklepach od 29 maja. Data ta tyczy się oczywiście każdej platformy docelowej, czyli PC, PS4 oraz Xboksów One. Warto wspomnieć też, że PCtowa wersja otrzyma też opcjonalną łatkę, dzięki której w produkcji będzie można zobaczyć wszystkie ocenzurowane treści. Z okazji ustalenia daty premiery, Madmind Studios opublikowało zupełnie nowy trailer swojej produkcji.

Przy okazji, zapraszam też do zapoznania się z wywiadem, który Łukasz przeprowadził z Jakubem Grabką, projektantem w Madmind Studios. Możecie w nim dowiedzieć się co nieco na temat samej produkcji, jej kampanii na Kickstarterze oraz inspiracjach, które czerpali twórcy podczas tworzenia Agony.

Źródło: Dualshockers

 

Gracz od 12 roku życia. Częściej z padem, rzadziej z myszką. Bliżej mu do niebieskiego, niż do zielonego. Zakochany w pudełkowych wersjach gier. Kolekcjoner steelbooków. W wolnych chwilach - kinoman.

Zostaw komentarz