Afterfall Reconquest na Steamie

0
fot.: Steam.com
fot.: Steam.com

Produkcja studia Intoxicate jeszcze w tym tygodniu zawita na platformie Steam.

Gra znajdowała się w produkcji od dawna, ale dopiero teraz zobaczymy pierwsze konkretne materiały. Co ciekawe, fragment gry od czwartku powinien być dostępny do pobrania za pośrednictwem Steama.

Afterfall Reconquest będzie strzelanką z elementami gry fabularnej. Oś historii nie jest nad wyraz odkrywcza: wcielamy się w ostatniego przedstawiciela rodu, który pragnie odkryć przyczynę zagłady familii oraz wyrównać rachunki z ludźmi za to odpowiedzialnymi. Tyle i aż tyle.

Całość rozgrywki zostanie podzielona na epizody. Fragment pierwszej część trafi do dystrybucji elektronicznej w ten czwartek w cenie niespełna 30 zł. Wedle informacji deweloperów udostępniony odcinek będzie oferować około godziny zabawy. Zabieg ma służyć wystawieniu produktu na krytykę graczy. Producenci liczą na głosy użytkowników, którzy otwarcie powiedzą, które elementy im się podobają, a które są chybione.

Źródło: Steam.com

Fan nowinek technologicznych, rocznikowo równolatek Terminatora. Wychowany na C64 zwolennik cRPG oraz survival horrorów, sympatyzujący z konsolowcami.

Zostaw komentarz