7 różnych spojrzeń na średniowiecze w grach

0

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

THE GUILD 2

Seria The Guild ma swoje wzloty i upadki i o ile wydana w ubiegłym roku „trójka” nie spotkała się z pozytywnym przyjęciem, to jej poprzedniczka, The Guild 2 zebrała znacznie pozytywniejsze recenzje. W największym skrócie jest to zabawa w budowanie rodziny kupieckiej, która rozwija się przez całe dekady. Miasto, w którym toczy się akcja gry zmienia się z biegiem lat pod wpływem działań gracza i konkurentów – innych rodów aspirujących do statusu najpotężniejszych i najbogatszych.

Akcja gry toczy się w czasie rzeczywistym, a w zależności od tego, jaką profesję obierzemy na początku, możemy wcielić się w rozbudowującego miasto patrona, rzemieślnika dostarczającego mieszkańcom produkowane lub wydobywane towary, albo szefa gildii złodziei. Możemy śledzić losy naszej familii w nieskończoność, walczyć z innymi rodami, aż zostanie tylko jeden, albo wykonywać misje – słowem, jest w czym wybierać.

Premiera: 29 września 2006
Aktualna najniższa cena: 14,99 zł

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8
Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Zostaw komentarz