7 powodów, za które kochamy serię Far Cry

0

Czy kiedykolwiek mówiłem Wam, jaka jest definicja miłości do serii Far Cry?

  NASTĘPNA 

Jaki jest Ubisoft – każdy wie. W przypadku francuskiego studia nie ma mowy o aż takiej nienawiści, jak chociażby w przypadku Electronic Arts, ale nie bez powodu powstały żarty o serwerach Ubi podłączonych do ziemniaków czy porównania nowego logo studia do… ekhem, fekaliów. Mimo wszystko, w moim odczuciu, jest jedna seria od francuzów, która spotyka się ze sporą przychylnością graczy. Jest nią seria Far Cry.

Wiadomo, że początkowo marka ta należała do kogo innego – pierwsza odsłona stworzona została przez Crytek i przy okazji jej powstawania zaprezentowany został jeden z lepszych silników graficznych, czyli CryEngine. Od „dwójki” jednak Far Cry stał się własnością Yvesa Guillemota i spółki. To właśnie od tamtego momentu seria zaczęła kształtować swój charakter, z którego teraz jest znana, a ja postaram się przyjrzeć co stanęło za tym, że kolejne części cieszą się tak dużym powodzeniem u graczy. Teraz jest na to idealna okazja, gdyż już za moment na rynku pojawi się pełnoprawna, piąta odsłona serii.

  NASTĘPNA 

 

1 2 3 4 5 6 7 8

Gracz od 12 roku życia. Częściej z padem, rzadziej z myszką. Bliżej mu do niebieskiego, niż do zielonego. Zakochany w pudełkowych wersjach gier. Kolekcjoner steelbooków. W wolnych chwilach - kinoman.

Zostaw komentarz