5 powodów, dla których warto wrócić do World of Tanks

0

POPRZEDNIA

TO NADAL STARY DOBRY WOT

Większość wprowadzonych przez Wargaming zmian dotyczy oprawy wizualnej oraz dźwiękowej. Trzon rozgrywki pozostał natomiast bez większych zmian, co dla niektórych może być wadą, a dla innych zaletą. Osobiście, uważam, że World of Tanks nie radziłoby sobie tak dobrze przez tyle lat, gdyby miało poważne błędy w gameplayu. Jasne, przydałoby się trochę więcej nowości w sposobach prowadzenia walki, ale i tak nie mamy co narzekać.

Potyczki są piekielnie wciągające i dynamiczne, nawet jeśli musimy pamiętać o taktycznym podejściu do wykonania zadania. W produkcję Białorusinów grałem ostatni raz kilkanaście miesięcy temu, i nie sądziłem, że jeszcze kiedykolwiek do niej powrócę. Aktualizacja 1.0 sprawiła jednak, że ponownie wkręciłem się w zabawę, dlatego kończę ten wywód i spadam eliminować kolejnych łotrów, chcących podbić bazę mojej drużyny. Do zobaczenia na polu bitwy!

POPRZEDNIA

1 2 3 4 5 6
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz