5 powodów, dla których warto wrócić do World of Tanks

0

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

WYMAGANIA SPRZĘTOWE

Wargaming podczas promowania aktualizacji 1.0, zapewniał, że minimalne wymagania sprzętowe nie ulegną zmianom. Tak faktycznie się stały, dlatego jeśli od dłuższego czasu nie upgrade’owaliście peceta, to i tak prawdopodobnie będziecie mogli cieszyć się płynną rozgrywką w World of Tanks. Trzeba przyznać, że producent doskonale poradził sobie z tym problemem, dzięki czemu tytuł dostępny jest tak naprawdę dla wszystkich zainteresowanych.

Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że przesunięcie pasków odpowiedzialnych za grafikę do maksimum nie powinno również wymagać od was maszyny z przyszłości. Nowy silnik został dobrze zoptymalizowany, żeby jak najwięcej osób mogło cieszyć się z walk czołgów. Wszakże na tym przecież najbardziej zależy producentowi. Jeśli natomiast nie jesteście pewni, czy opłaca się wam pobierać grę, ściągnijcie wcześniej aplikację enCore, która obliczy, z jakimi ustawieniami graficznymi poradzi sobie wasz piecyk lub laptop.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz