5 powodów, dla których warto wrócić do World of Tanks

0

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

LEPSZA OPRAWA DŹWIĘKOWA

Oprawa dźwiękowa w World of Tanks zawsze stała na bardzo wysokim poziomie. Nie zaszkodziło jednak jeszcze bardziej podnieść poprzeczki, co oczywiście Wargaming nie omieszkał zrobić. Przemodelowano praktycznie wszystkie dostępne w grze dźwięki, począwszy od huku towarzyszącemu wystrzałowi pocisku, poprzez trzask wylatującej w powietrze łuski, a na ryku silników wielkich maszyn kończąc.

Modyfikacje w warstwie audio nie ograniczyły się wyłącznie do czołgów – producent nagrał całą masę nowych odgłosów otoczenia oraz zwiększył głębię rozchodzącego się hałasu. Czuć to zwłaszcza w słuchawkach oferujących system 7.1 – dźwięk przestrzenny w wersji 1.0 robi świetną robotę (echo wystrzałów brzmi różnie, w zależności od ukształtowania terenu). Warto także dodać, że każda z map otrzymała własny, dedykowany motyw muzyczny, dostosowany do charakterystyki miejsca, w jakim się znajdujemy.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz