5 powodów, dla których warto wrócić do World of Tanks

0

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

POPRAWIONA FIZYKA

Drugi punkt również bezpośrednio odnosi się do silnika graficznego Core, ponieważ to dzięki niemu możemy cieszyć się nową, ulepszoną fizyką świata gry. Żeby w pełni docenić jego możliwość, wystarczy wjechać do pierwszego lepszego jeziorka lub rzeki. Woda rewelacyjnie reaguje na sterowany przez gracza pojazd, rozbryzgując się na boki i opływając go po bokach. Gdy dołożymy do tego przejazd przez błotnisty teren, wtedy mamy prawdziwą ucztę dla oczu.

To samo można powiedzieć o jakości wykonania efektów towarzyszących wystrzałom z lufy lub pracy ognia. Ponadto, większość obiektów znajdujących się na mapie jest podatne na uszkodzenia – przykładowo, po wjechaniu na wrak samochodu, ten nie znika już w zagadkowy sposób jak dawniej, tylko odpowiednio reaguje na ciężar czołgu. W większości są to drobne bajery, ale znacząco ułatwiają wkręcenie się w klimat gry.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz