5 powodów, dla których warto wrócić do World of Tanks

0

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

LEPSZA GRAFIKA

Gra dotychczas hulała na wysłużonym już silniku graficznym BigWorld. Na szczęście, producent postanowił przerzucić się na kolejny o nazwie Core. Duża siłą nowego silnika jest fakt, że Wargaming odpowiada za jego stworzenie, dzięki czemu jest w stanie go kontrolować oraz w pełni wykorzystywać do własnych celów. Oprawa wizualna w World of Tanks wygląda obecnie naprawdę świetnie, aż dziw bierze, że mamy do czynienia z tytułem free to play, które zazwyczaj pod względem grafiki nie radzą sobie najlepiej.

Od teraz, wszystkie modele czołgów oraz mapy prezentują najwyższą jakość, pełną ogromnej liczby detali, kreując przy tym tak świetny klimat, że czasami zapominałem o tym, iż znajduję się na polu walki. Zwiedzanie okolicy dosyć szybko weszło mi w krew, co niestety niezbyt dobrze zgrywało się ze zdobywaniem kolejnych fragów. Zapomnijcie o starych, płaskich lokacjach, pozbawionych charakteru – aktualizacja 1.0 wprowadziła przestronne miejscówki, wypełnione po brzegi najróżniejszymi obiektami, podatnymi na destrukcję.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz