5 aplikacji na smartfony, które ułatwią ci życie (powered by Virgin Mobile)

0

Te aplikacje ułatwią ci życie.

Doszliśmy do takich czasów, że życie bez smartfona wydaje się być praktycznie niemożliwe. To z ich pomocą robimy przelewy bankowe, kupujemy bilety do kina oraz zamawiamy jedzenie. Ze względu na dużą różnorodność aplikacji, każdy może dostosować swój telefon do własnych preferencji, bez względu na to, czy jest osobą regularnie uprawiającą sport, amatorem obróbki filmików czy graczem zawzięcie testującym nowym mobilne produkcje. We współpracy z Virgin Mobile przygotowaliśmy listę pięciu aplikacji, które z pewności pomogą wam w lepszym wykorzystaniu możliwości waszych smartfonów.

Skycash

SKYCASH

Nie ma nic za darmo, to jest pewne. Żeby przedostać się z jednego końca miasta do drugiego, musimy wykupić bilety miesięczne lub jednorazowe. Nie zawsze jednak mamy przy sobie drobne, a kierowcy często potrafią robić problemy, gdy próbujemy zapłacić banknotem. W takich sytuacji, dla świętego spokoju, najlepiej jest skorzystać z aplikacji Skycash, umożliwiającej opłacenie biletów komunikacji miejskiej w prawie siedemdziesięciu polskich miastach. Co ciekawe, za pomocą apki możemy także dokonywać opłat za parkingi, bilety do kina lub na połączenie krajowe PKP Intercity – a to oczywiście tylko część atrakcji.

Dropbox

DROPBOX

Smartfony nie służą wyłącznie do komunikacji z innymi osobami, oglądania filmów Na YouTube i grania w World of Tanks Blitz. To także przenośne dyski, na których trzymamy wszystkie nasze zdjęcia, notatki do szkoły lub na studia oraz pliki z muzyką. Utrata wszystkich danych wynikająca ze zniszczenia bądź zgubienia urządzenia byłaby bolesna, ale na szczęście jest na to rozwiązanie. Na ratunek przychodzi Dropbox czyli usługa umożliwiająca synchronizację wszystkich plików w chmurze. Nie tylko zabezpiecza to wszystkie nasze dokumenty przed skasowaniem, ale także umożliwia szybkie podzielenie się nimi ze swoimi znajomymi lub kolegami z pracy.

Klub Virgin Mobile

KLUB VIRGIN MOBILE

Kiedy regularnie korzystamy z Internetu lub piszemy setki sms-ów, warto abyśmy kontrolowali stan naszego konta. Nie ma nic gorszego, niż nagłe i niespodziewane wyczerpanie środków, w sytuacji, gdy akurat musimy do kogoś zadzwonić. Za sprawą aplikacji Virgin Mobile w łatwy sposób możecie zarządzać swoim kosztami, sprawdzać historię połączeń, aktywować pakiety w ofercie na kartę lub zarządzać posiadanym abonamentem. Usługa posiada bardzo przejrzysty interfejs, dzięki czemu bez żadnych problemów odnajdziemy pożądane opcje oraz dotrzemy do potrzebnych informacji.

Kontomierz

KONTOMIERZ

Pieniądze przychodzą i odchodzą – niestety z naciskiem na tę drugą opcję. Wszyscy mamy zachcianki, bez względu na to czy jest to nowy laptop, kolejna gra do kolekcji czy truskawkowy shake. Często jednak musimy odłożyć „trochę grosza”, żeby uzbierać na jakiś konkretniejszy produkt, który pomoże nam w pracy lub w życiu codziennym. Z oszczędzaniem bywa różnie, dlatego warto wesprzeć się możliwościami Kontomierza, kontrolującego nasze wydatki i przychody. Z pomocą aplikacji sprawdzimy również gdzie znajduje się najbliższy czynny bankomat, co bywa niezwykle przydatne, gdy pilnie potrzebujemy gotówki.

CCleaner

CCLEANER

Wszystkie wcześniej wymienione aplikacje pomogą wam w lepszym kontrolowaniu wydatków i zarządzeniu kontem telefonicznym, umożliwią zabezpieczenie plików w Sieci oraz zapewnią łatwy dostęp do biletów komunikacji miejskiej. Żeby jednak korzystać z tych programów w jak najlepszych sposób, należy także zatroszczyć się o stan swojego smartfona. CCleaner to rewelacyjny program optymalizujący i oczyszczający telefon ze zbędnych śmieci, monitorujący użycie procesora lub pamięci RAM i ułatwiający odinstalowanie niepożądanych aplikacji. Dzięki aplikacji firmy Priform sprawicie, że wasz smartfon zawsze będzie działał płynnie i bez problemów.

Artykuł przygotowany we współpracy z Virgin Mobile.

Ekspert Ceneo jest portalem skupiającym się na grach i nowych technologiach. Piszemy o ciekawych wydarzeniach na szeroko rozumianym rynku IT. Portal aktualizujemy codziennie, dostarczając najświeższych informacji. Znajdziecie u nas wiadomości, testy oraz recenzje elektroniki użytkowej.

Zostaw komentarz