10 najciekawszych smartfonów do 800 złotych

4

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

Kruger&Matz Drive 4S

Drive 4S to telefon brzydki – wygląda topornie, a ogumienie sprawia, że prezentuje się naprawdę masywnie. Mimo tego warto zwrócić na niego uwagę, jeśli potrzebujemy urządzenia do wyruszenia „w teren” – tym co czyni Drive 4S godnym uwagi jest bowiem wysoka odporność na uszkodzenia czy zalanie, co w połączeniu z całkiem prężną baterią daje urządzenie niemal idealne do wypraw za miasto.

Drive 4S

Nie obejrzymy na nim filmów w wysokiej jakości, rozdzielczość 5-calowego ekranu to zaledwie 720p – dość, by materiały z YouTube prezentowały się znośnie, ale to wszystko. Aparat także nie powala, jeśli więc z naszej wycieczki za miasto chcemy mieć jakąś pamiątkę, lepiej zabrać osobne urządzenie. W zamian za te braki dostajemy jednak wytrzymałość i długą żywotność baterii, co wydaje się bardziej przydatne daleko od cywilizacji.

NAJNIŻSZA CENA NA CENEO.PL: 772,66 zł

System operacyjny: Android 7
Procesor: Snapdragon 430 (MSM8937)
Pamięć: 16 GB wewnętrzna, gniazdo microSD, 2 GB RAM
Akumulator: 3000 mAh
Ekran: 5 cali, 1080×1980 pikseli
Aparat: 13 MP (główny), 2 MP (przedni)
Łączność: Bluetooth, Wi-Fi
Złącze: micro USB, jack 3,5’’

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Dyskusja4 komentarze

  1. Michał Białek

    Co to za brednie. Autor nawet nie wie, o czym pisze. Zaczynając od tego, że ostatnią Lumię wyprodukowano w grudniu 2016. Nie wiem, gdzie chcecie jeszcze znaleźć nowy egzemplarz. Druga sprawa, teraz ten telefon można mieć za 200zł (a może i za przysłowiową flaszkę), za 800 spokojnie wyrywa się L950/XL (i jest to jedyna Lumia, którą można jeszcze polecić w 2018 roku). Trzecia rzecz, nie było systemu Windows 8.1 Mobile, tylko Windows Phone 8.1. Czwarta, Lumia 640 miała budżetowy aparat – lepszy miała 640XL. Z resztą, 640 XL jest na zdjęciu.
    Samsung porzucił gniazdo słuchawkowe? Przecież 3.5mm Jack zajmuje swoje miejsce nawet w Note 8.
    Kolejna sprawa – polecanie odgrzewanego kotleta jakim jest P8 Lite. To nie jest dobry telefon do 800zł.

    To jest artykuł głupi, nijak obiektywny. Jeżeli szukacie jaki telefon kupić i chcecie bardziej rzetelnych opinii to zapraszam do grupy na facebooku „Telefoniarze bardziej i mniej znani”, zamiast sugerować się tego typu śmieciowymi artykułami.

Zostaw komentarz