10 najciekawszych smartfonów do 800 złotych

4

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

Motorola Moto G5

Zapakowana w metalową obudowę Motorola Moto G5 wyróżnia się wśród telefonów w swojej półce cenowej zarówno wyglądem, jak i jakością. To telefon stawiający przede wszystkim na obraz – ma wyrazisty, ostry wyświetlacz, a aparaty oferują nie tylko sporo opcji dostosowania ustawień, ale też możliwość robienia selfie nawet dużej grupie ludzi, dzięki szerokątnemu, frontowemu obiektywowi.

Moto G5

Moto G5 wykorzystuje gesty, które pozwalają uruchamiać funkcje telefonu bez dotykania ekranu i czytnik linii papilarnych stanowiący dodatkowe zabezpieczenie. Jednym z elementów, które odróżniają telefon od innych, podobnych urządzeń jest metalowa ramka, wyraźnie wyznaczająca granice ekranu – może być ona nieco mniej praktyczna, niż w telefonach, gdzie krawędzie ekranu dość płynnie w obudowę.

NAJNIŻSZA CENA NA CENEO.PL: 599,00 zł

System operacyjny: Android 7/8
Procesor: Qualcomm Snapdragon 430 8937
Pamięć: 16 GB wewnętrzna, gniazdo microSD, 3 GB RAM
Akumulator: 2800 mAh
Ekran: 5 cali, 1080×1980 pikseli
Aparat: 13 MP (główny), 5 MP (przedni)
Łączność: Bluetooth, Wi-Fi
Złącze: micro USB, jack 3,5’’

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Dyskusja4 komentarze

  1. Michał Białek

    Co to za brednie. Autor nawet nie wie, o czym pisze. Zaczynając od tego, że ostatnią Lumię wyprodukowano w grudniu 2016. Nie wiem, gdzie chcecie jeszcze znaleźć nowy egzemplarz. Druga sprawa, teraz ten telefon można mieć za 200zł (a może i za przysłowiową flaszkę), za 800 spokojnie wyrywa się L950/XL (i jest to jedyna Lumia, którą można jeszcze polecić w 2018 roku). Trzecia rzecz, nie było systemu Windows 8.1 Mobile, tylko Windows Phone 8.1. Czwarta, Lumia 640 miała budżetowy aparat – lepszy miała 640XL. Z resztą, 640 XL jest na zdjęciu.
    Samsung porzucił gniazdo słuchawkowe? Przecież 3.5mm Jack zajmuje swoje miejsce nawet w Note 8.
    Kolejna sprawa – polecanie odgrzewanego kotleta jakim jest P8 Lite. To nie jest dobry telefon do 800zł.

    To jest artykuł głupi, nijak obiektywny. Jeżeli szukacie jaki telefon kupić i chcecie bardziej rzetelnych opinii to zapraszam do grupy na facebooku „Telefoniarze bardziej i mniej znani”, zamiast sugerować się tego typu śmieciowymi artykułami.

Zostaw komentarz