10 najciekawszych smartfonów do 800 złotych

4

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

Xiaomi Redmi Note 4X

Xiaomi dość pewnie wkroczyło na rynek europejski, oferując bardzo solidne pod względem technicznym telefony, które zostawiają większą część konkurencji w tyle. Redmi Note 4X jest jednym z takich urządzeń, do tego wyposażonym w olbrzymią wręcz baterię o pojemności 4100 mAh oraz gniazdo słuchawkowe porzucone przez niektórych liderów rynku, takich jak Samsung.

Redmi Note 4X

Oprawione w metal urządzenie ma imponować szybkością – zarówno systemu, jak i peryferiów, takich jak skaner linii papilarnych. By uzyskać świetne wyniki trzeba było zrezygnować z kilku innych elementów – kamera, choć znacznie lepsza od poprzednich wersji telefonu nie zawsze radzi sobie w ciemnościach, a pojemnej baterii nie możemy ładować przez szybkie USB C. Jeśli jednak uwzględnić obsługę dwóch kart SIM (lub SIM i microSD) oraz dość szeroką gamę metod komunikacji, dostajemy naprawdę solidny produkt.

NAJNIŻSZA CENA NA CENEO.PL: 619,00 zł

System operacyjny: Android 8
Procesor: Qualcomm Snapdragon 625 8953
Pamięć: 32 GB wewnętrzna, gniazdo microSD, 3 GB RAM
Akumulator: 4100 mAh
Ekran: 5,5 cala, 1080×1980 pikseli
Aparat: 13 MP (główny), 5 MP (przedni)
Łączność: Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, IrDA
Złącze: micro USB, jack 3,5’’

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Dyskusja4 komentarze

  1. Michał Białek

    Co to za brednie. Autor nawet nie wie, o czym pisze. Zaczynając od tego, że ostatnią Lumię wyprodukowano w grudniu 2016. Nie wiem, gdzie chcecie jeszcze znaleźć nowy egzemplarz. Druga sprawa, teraz ten telefon można mieć za 200zł (a może i za przysłowiową flaszkę), za 800 spokojnie wyrywa się L950/XL (i jest to jedyna Lumia, którą można jeszcze polecić w 2018 roku). Trzecia rzecz, nie było systemu Windows 8.1 Mobile, tylko Windows Phone 8.1. Czwarta, Lumia 640 miała budżetowy aparat – lepszy miała 640XL. Z resztą, 640 XL jest na zdjęciu.
    Samsung porzucił gniazdo słuchawkowe? Przecież 3.5mm Jack zajmuje swoje miejsce nawet w Note 8.
    Kolejna sprawa – polecanie odgrzewanego kotleta jakim jest P8 Lite. To nie jest dobry telefon do 800zł.

    To jest artykuł głupi, nijak obiektywny. Jeżeli szukacie jaki telefon kupić i chcecie bardziej rzetelnych opinii to zapraszam do grupy na facebooku „Telefoniarze bardziej i mniej znani”, zamiast sugerować się tego typu śmieciowymi artykułami.

Zostaw komentarz