10 najciekawszych smartfonów do 800 złotych

2

Nasze propozycje niedrogich smartfonów.

  NASTĘPNA 

W ciągu ostatnich paru lat smartfony zaczęły być do siebie bardzo podobne. Cięte niemal z tego samego szablonu, telefony rozmaitych producentów stały się trudne do rozróżnienia, a fakt, że duzi producenci reklamują przede wszystkim najdroższe, flagowe modele nie pomaga w zorientowaniu się na rynku.

Na potrzeby tego zestawienia wybraliśmy dziesięć telefonów ze średniej półki od rozmaitych marek. Różnią się nie tylko procesorami czy wielkością ekranu, ale także „specjalizacją” – niektóre oferują lepszy dźwięk, inne robią lepsze zdjęcia, jeszcze inne odporne są na wstrząsy czy zanurzenie w wodzie. Słowem: coś dla każdego konsumenta. Kolejność pozycji jest przypadkowa.

  NASTĘPNA 

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Dyskusja2 komentarze

  1. Michał Białek

    Co to za brednie. Autor nawet nie wie, o czym pisze. Zaczynając od tego, że ostatnią Lumię wyprodukowano w grudniu 2016. Nie wiem, gdzie chcecie jeszcze znaleźć nowy egzemplarz. Druga sprawa, teraz ten telefon można mieć za 200zł (a może i za przysłowiową flaszkę), za 800 spokojnie wyrywa się L950/XL (i jest to jedyna Lumia, którą można jeszcze polecić w 2018 roku). Trzecia rzecz, nie było systemu Windows 8.1 Mobile, tylko Windows Phone 8.1. Czwarta, Lumia 640 miała budżetowy aparat – lepszy miała 640XL. Z resztą, 640 XL jest na zdjęciu.
    Samsung porzucił gniazdo słuchawkowe? Przecież 3.5mm Jack zajmuje swoje miejsce nawet w Note 8.
    Kolejna sprawa – polecanie odgrzewanego kotleta jakim jest P8 Lite. To nie jest dobry telefon do 800zł.

    To jest artykuł głupi, nijak obiektywny. Jeżeli szukacie jaki telefon kupić i chcecie bardziej rzetelnych opinii to zapraszam do grupy na facebooku „Telefoniarze bardziej i mniej znani”, zamiast sugerować się tego typu śmieciowymi artykułami.

Zostaw komentarz